Efekty po kuracji drozdzowej

12:46

W październiku postanowiłam skupić się na cerze i włosach, dlatego przez ponad miesiąc, każdego dnia piłam drożdże. O tym jak dokładnie to wyglądało znajdziecie w poście: TU. Dziś postanowiłam podzielić się z Wami spostrzeżeniami na temat stosowania drożdży oraz efektami, które udało mi się uzyskać.
Początki były trudne. Do smaku po prostu trzeba się przyzwyczaić, na to nie ma recepty. Przez pierwsze kilka dni czułam się dziwnie, ale to uczucie ustąpiło. Efekty jakie zobaczyłam najwcześniej, to poprawa wyglądu cery- stała się bardziej promienna. Poza tym znacznie poprawiła się kondycja moich paznokci! Przestały się łamać i stały się twarde. Co do włosów, to chyba najwięcej zyskały na tej kuracji. Co prawda wypadać nie przestały, ale stały się lśniące i jak na moje włosy bardzo dużo urosły przez te 30 dni.

Jedyne co zauważyłam po skończeniu kuracji drożdżowej, to chwilowe pogorszenie stanu cery. Poza tym całe przedsięwzięcie oceniam bardzo pozytywnie! :) Włosy rosną... a to najważniejsze  :) Zresztą sami oceńcie*:

* Na zdjęciu "przed", choć tego nie widać, też trzymam pasmo kontrolne, tyle, że od góry :)
Teraz robię sobie przerwę od drożdży, ale kurację na pewno powtórzę :)

Ktoś z Was próbował kuracji drożdżowej? Jakie przyniosło to efekty?

You Might Also Like

7 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...