Inspirujace osoby na Instagramie

16:30

Instagram już dawno przestał być jedynie miejscem do wrzucania zdjęć swojego obiadu, czy wieczornego outfitu. Dzięki wielu osobom stał się źródłem inspiracji. Myślę, że większość z nas ma swoich ulubieńców, których wpisy sprawdza codziennie. Ja również! I dziś chciałabym polecić 3 profile, które naprawdę warto znać :)

1. Alexia Petsinis [ https://instagram.com/alexiapetsinis/ ] - ilustratorka, projektantka i bloggerka. Wykonuje cudowne szkice, ale najbardziej zachwycające są projekty strojów komponowane m.in. z jedzeniem. Cały jej profil jest jedną, wielką inspiracją, a każde zdjęcie dopieszczone do granic możliwości. Zresztą, sami zobaczcie!


2. Great Weightloss Inspirations [ https://instagram.com/great_weightloss_inspirations/ ]  - profil poświęcony przemianom ludzi, którzy podjęli się walki o zdrowszą sylwetkę. Prawie tysiąc postów ze zdjęciami tych, którzy odważyli się opowiedzieć innym swoją historię. Czytając niektóre wyznania, naprawdę jestem pełna podziwu. Jeżeli nie masz motywacji, to ten profil na pewno pomoże Ci  ją znaleźć.


3. Karina Milanesi [ https://instagram.com/dicadaka/ ] - profil, który jest gratką dla uwielbiających DIY. Propozycje Kariny są łatwe w wykonaniu i często zaskakujące! Karnisz z durszlaka? Dlaczego nie! Czapka ze starej bluzy? Jasne! Teraz planuję zrobić poduszkę w kształcie pączka. Ciekawe, czy się uda :DKażdy z tych profili znalazłam przez przypadek i już nie mogę się doczekać, kiedy zaskoczy mnie coś nowego. Jeżeli sami śledzicie konta na Instagramie, które szczególnie Was inspirują, podzielcie się! Myślę, że każdy chętnie pozna ich jeszcze więcej :) Przy okazji, zapraszam Was również do mnie: https://instagram.com/madikatu

You Might Also Like

12 komentarze

 1. Prace Alexy są piękne! Czuc klimat z francuskich kawiarni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Spędziłam ponad godzinę na czytaniu historii tych ludzi z drugiego, podanego przez Ciebie konta. wowowowowowowowowow!!! :O

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem nawet nie mamy pojęcia kto może nas zainspirować ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem ciekawa 1-wszego i 3-ciego kanału :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super inspiracje, nie znałam tych osób i chętnie tam zajrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi się szczególnie podoba trzeci profil. Uwielbiam takie proste i piękne pomysły :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne! :) Już idę przejrzeć drugi oraz trzeci z opisanych przez Ciebie profili. szczególnie jednak zainteresował mnie profil o przemianach - naprawdę podziwiam tych ludzi za ich determinację, silną wolę i niegasnąca motywację :)

  OdpowiedzUsuń
 8. chyba i ja w końcu muszę stworzyć konto na Instagramie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. a ja jeszcze nie mam konta na instagramie, chyba muszę to zmienić :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Od czasu do czasu lubię zaglądać na Instagram:) Dzięki Tobie mam teraz powód, by zrobić to po raz kolejny;) Na pewno odwiedzę profile osób, które polecasz.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...