Ksiazki, Kraków i majówka

15:07

Kto nie mógł się doczekać długiego weekendu, ręka w górę! (nieśmiało unosi obie ręce). Piękny krajobraz, wyższa niż w grudniu temperatura i tyle zieleni, że naprawdę nie można mieć w głowie innej myśli, jak: odpoczynek (jeszcze kawa, trochę więcej słońca i hamak, ale nie będę marudą!). 
Z wiosną zawsze przychodzą zmiany. W moim przypadku jest to wegetarianizm, o czym więcej napiszę już niedługo. Do tego tyle książek, że najchętniej czytałabym wszystkie równocześnie, ale tego nawet ja nie jestem w stanie ogarnąć. W ciągu weekendu towarzyszy mi nowa propozycja od Jasona Hunta, czyli "Social Media START". Kto czytał choć jedną z jego książek ( a ma ich całe cztery),  ten wie, że to sama przyjemność. W dodatku pożyteczna, więc wybór jest chyba oczywisty. Zobaczymy, czego dowiem się tym razem. Jeżeli już jestem przy temacie książek, to zdradzę, że drugą w kolejce jest "Hejtoholik" autorstwa Michała Wawrzyniaka. Opinie na jej temat są skrajne. Jedni zachwalają, inni krytykują... Prowokujący tytuł robi swoje. Jedno jest pewne- takie tematy warto poruszać i prowadzić dyskusje na ich temat, bo nie da się ukryć- hejt jest gównem, którego jak nie ruszysz, to będzie śmierdzieć i zaburzać feng shui. 

Nie będę ukrywać, kłamać ani zaprzeczać! Częściej niż na blogu znajdziecie mnie na Instagramie (www.instagram.com/madikatu) oraz na Snapie (madikatu)!

Gdziekolwiek jesteście- w mieście, za granicą, na działce, na wsi, na plaży, w lesie, nad rzeką, na biwaku, przy ognisku czy przy grillu- udanego wypoczynku! You Might Also Like

12 komentarze

 1. Niestety u mnie majówka pracowita. Właśnie jeszcze wcześniej planowałem wyjazd do Krk - uwielbiam to miejsce. Nic wyjadę następnym razem. Tobie życzę miłego odpoczynku i czytania książek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też zamówiłam Jasonową książkę, ale niestety, weekend muszę przeżyć bez niej :< A już nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale piękne zdjęcie :O A lody z Placu Szczepańskiego? :>

  OdpowiedzUsuń
 4. Pogoda w tę majówkę nawet się udała. Ja też połaziłam trochę ze znajomymi po parku :D

  OdpowiedzUsuń
 5. http://behealthy-fitness.blogspot.com/ Zapraszam do Siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdjęcie piękne! U mnie w tym roku majówka okazała się także czasem wypoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No tak, jeśli majówka, to bez lodów na gałki się nie obejdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hejtoholik nie przypadł mi do gustu, są tysiące lepszych książek.

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne zdjęcie :) Pogoda widzę sprzyjała.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawe miejsce, zdjęcie wygląda świetnie. Idealnie nadaje się na tapetę na komputerze :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Super majówka! Zapraszam także do mnie https://poradyfit.pl/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...