Co wydarzy się w 2018 roku?

14:30

Okres na 'nowy rok, nowa ja' uważam oficjalnie za otwarty. Przez ostatni tydzień widziałam już milion porad na to jak spędzić sylwestrową noc, co powinnam ubrać i czym uraczyć gości na imprezie, żeby było fensi, ale nie za drogo. Do tego kilka poświątecznych diet, planner na 2018 rok i milion mądrości, które TYM RAZEM pomogą mi spełnić wszystkie postanowienia noworoczne. 


Dawno temu głęboko w to wierzyłam. Na początku roku byłam pełna zapału i szczerych chęci, chociaż jak to z odległym dedlajnem bywa, większość spraw odkładałam na ostatnią chwilę. Im bliżej grudnia, tym większa presja, bo zostało jeszcze pięćdziesiąt pozycji do skreślenia, a czas kurczył się bardziej niż sweter wyprany w wysokiej temperaturze. Ostatnie tygodnie roku stawały się walką z czasem, bo za wszelką cenę chciałam udowodnić sobie i innym, że nie przeceniłam swoich możliwości i z wszystkich deklaracji wywiązałam się wzorowo. I za każdym razem szampan był toastem wznoszonym na cześć niespełnionych marzeń, niedokończonych spraw i na otarcie łez. Ale nic straconego, bo przed nami kolejny rok i kolejna szansa na udowodnienie sobie (i innym), że TYM RAZEM mi się uda.

Zamiast siedzieć nad kartką i zastanawiać się co jeszcze dopisać do listy rzeczy na 2018 rok, pomyśl co dobrego przytrafiło Ci się w tym mijającym. Uśmiechnij się na wspomnienie o dobrych chwilach i wyciągnij wnioski z tych sytuacji, które były dla Ciebie wyzwaniem i lekcją. Zbierz to wszystko i wejdź z tym doświadczeniem w kolejny rok. Co się w nim wydarzy? Oby to, czego bardzo pragniesz, czego się nie spodziewasz i co może pozytywnie Cię zaskoczyć. Bez planu, bez terminu, bez stresu. Tego właśnie Ci życzę!

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Ja też już nigdy nie planuje co zmienię w nadchodzącym roku, a od razu działam ;)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. W 2018 roku Polska umocni się na arenie międzynarodowej a za parę lat będziemy mocarstwem :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...