Magda Sz.

Magda Sz.

Dzięki, że tu jesteś i czytasz ten wpis. Koniecznie podziel się swoimi myślami w komentarzu. Tworzę dla Ciebie!

3 rzeczy, których nie powinieneś robić po pijaku.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Dobrze się pije w miłym towarzystwie. Jeszcze lepiej w gronie najbliższych przyjaciół. Świetnie wspomina się szalone imprezy sprzed lat, ale o wiele gorzej słucha się opowieści o tym, co się wtedy działo.Ten z Was, który nigdy przez to nie przechodził, niech pierwszy rzuci kamień.
 
 
 
#1 NIE UŻYWAJ SOCIAL-MEDIÓW, JEŻELI Z TRUDEM WPISUJESZ KOD ODBLOKOWANIA EKRANU
 
Budzisz się z ciężką głową, sięgasz po telefon i widzisz milion powiadomień z Insta, FB i Snapchata. Ogarnia Cię panika, bo doskonale zdajesz sobie sprawę o co może chodzić. I nie mylisz się. Instastory zasypane bełkotaniem twojej przyjaciółki, niewyraźne zdjęcia, które dodały się do relacji zupełnie przypadkowo, a na Snapie zdjęcia, na których nie wyglądasz już tak dobrze, jak sądziłaś kilka godzin wcześniej. Oglądasz po raz ostatni ścianę postimprezowej hańby z szeptaną pod nosem obietnicą ‘nigdy więcej’.
 
 
#2 NIE PISZ SMSÓW DO SWOICH EX LUB TYCH, W KTÓRYCH POTAJEMNIE SIĘ PODKOCHUJESZ
 
Nie ma nic bardziej kompromitującego niż pijackie wyznania miłości zarówno do Twojego ex, jak i tego, który nie ma pojęcia o Twoim istnieniu. Były pomyśli, że faktycznie nie chciałaś się z nim rozstawać i spróbuje Cię odzyskać (lub po prostu oleje sprawę), a ten, w którym się podkochujesz prawdopodobnie pomyśli, że jesteś walniętą stalkerką, bo skąd niby masz jego numer i skoro rozmawialiście tylko kilka razy, dlaczego już wyznajesz mu miłość? (Choć z drugiej strony mogłabyś zyskać +10 punktów za odwagę, ale są inne sposoby na ich zdobycie, na legalu i na trzeźwo, więc tego pomysłu nie testuj). Bardzo możliwe, że ktoś nauczony na (własnych) błędach, stworzył aplikację, która sprawdza stan trzeźwości przed wysłaniem do kogoś smsa. Nie zdziwiłabym się, gdyby miała milionową ilość pobrań.
 
#3 NIE ŻAŁUJ
 
Co się stało, to się nie odstanie. Skoro już nawywijałaś, to nie wypłakuj się w poduszkę, tylko potraktuj to jako kolejne życiowe doświadczenie, które kiedyś będziesz wspominać z uśmiechem na ustach. Młoda jak dziś nie będziesz już nigdy, a takie są właśnie uroki młodości. Trochę szaleństwa, trochę nieprzemyślanych decyzji, odrobinach złych wyborów i masa cudownych momentów.

 

* Oczywiście, nie sugeruję, że jazda po jednym piwie jest ‘dozwolona od lat 18’ i może się zdarzyć każdemu. To sprawy poważniejsze, które nigdy nie powinny mieć miejsca. Natomiast te wymienione powyżej, przytrafiły się niejednej osobie i żadna panda przy tym nie ucierpiała.

Powiązane posty

2 komentarze na temat “3 rzeczy, których nie powinieneś robić po pijaku.”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *