Magda Sz.

Magda Sz.

Dzięki, że tu jesteś i czytasz ten wpis. Koniecznie podziel się swoimi myślami w komentarzu. Tworzę dla Ciebie!

Co wydarzy się w 2018 roku?

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Okres na ‘nowy rok, nowa ja’ uważam oficjalnie za otwarty. Przez ostatni tydzień widziałam już milion porad na to jak spędzić sylwestrową noc, co powinnam ubrać i czym uraczyć gości na imprezie, żeby było fensi, ale nie za drogo. Do tego kilka poświątecznych diet, planner na 2018 rok i milion mądrości, które TYM RAZEM pomogą mi spełnić wszystkie postanowienia noworoczne.

 
Dawno temu głęboko w to wierzyłam. Na początku roku byłam pełna zapału i szczerych chęci, chociaż jak to z odległym dedlajnem bywa, większość spraw odkładałam na ostatnią chwilę. Im bliżej grudnia, tym większa presja, bo zostało jeszcze pięćdziesiąt pozycji do skreślenia, a czas kurczył się bardziej niż sweter wyprany w wysokiej temperaturze. Ostatnie tygodnie roku stawały się walką z czasem, bo za wszelką cenę chciałam udowodnić sobie i innym, że nie przeceniłam swoich możliwości i z wszystkich deklaracji wywiązałam się wzorowo. I za każdym razem szampan był toastem wznoszonym na cześć niespełnionych marzeń, niedokończonych spraw i na otarcie łez. Ale nic straconego, bo przed nami kolejny rok i kolejna szansa na udowodnienie sobie (i innym), że TYM RAZEM mi się uda.
 
Zamiast siedzieć nad kartką i zastanawiać się co jeszcze dopisać do listy rzeczy na 2018 rok, pomyśl co dobrego przytrafiło Ci się w tym mijającym. Uśmiechnij się na wspomnienie o dobrych chwilach i wyciągnij wnioski z tych sytuacji, które były dla Ciebie wyzwaniem i lekcją. Zbierz to wszystko i wejdź z tym doświadczeniem w kolejny rok. Co się w nim wydarzy? Oby to, czego bardzo pragniesz, czego się nie spodziewasz i co może pozytywnie Cię zaskoczyć. Bez planu, bez terminu, bez stresu. Tego właśnie Ci życzę!

Powiązane posty

2 komentarze na temat “Co wydarzy się w 2018 roku?”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *