Magda Sz.

Magda Sz.

Dzięki, że tu jesteś i czytasz ten wpis. Koniecznie podziel się swoimi myślami w komentarzu. Tworzę dla Ciebie!

Czy warto inwestować w Netflix?

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Netflix to platforma, która udostępnia filmy, programy, produkcje dokumentalne oraz seriale. Nie wierzę, że są jeszcze osoby, które o tym nie słyszały. Domeną Netflixa jest to, że od razu udostępniają pełny sezon serialu. Nie trzeba czekać przez kolejny tydzień, żeby zaspokoić swoją ciekawość. Kto nie obejrzał kilku odcinków pod rząd, niech pierwszy rzuci kamień!
 
Od dłuższego czasu Netflix jest dostępny również w Polsce. Ma do zaoferowania trzy opcje abonamentu, w zależności od tego jakie są Twoje potrzeby. Konto dla jednej, dwóch lub czterech osób. Kosz wzrasta wraz z ilością oglądających, ale nie są to kosmiczne kwoty. Pytanie tylko, czy warto inwestować w abonament, skoro “wszystko można za darmo obejrzeć w necie”?
 
Tak. Dlaczego? 
 
1. WYBÓR
Nie umniejszam produkcjom innych kanałów, ale dla mnie Netflix to prawdziwe złoto. Mało jest seriali, które nie przypadły mi do gustu. Stranger Things, Orange is the new black, OA, How to get away with murder, Black Mirror, czy mający niedawno swoją premierę 13 reasons why to tylko g. Jeżeli nie kręcą Cię seriale, możesz cieszyć się dużym wyborem filmów.
 
2. JAKOŚĆ
Nie czarujmy się, oglądanie czegokolwiek w rozdzielczości 360/480 mpx to istna męka. Netflix oferuje jakość HD i Ultra HD  i uwierzcie mi, różnica jest ogromna. I o wiele przyjemniej się ogląda! 
 
3. DOSTĘPNOŚĆ
Możesz oglądać wszędzie. W domu i poza nim, na TV, tablecie, telefonie. Możesz równocześnie oglądać różne seriale i filmy, jeżeli Twój abonament przewiduje kilku użytkowników. Możesz też pobrać cały sezon i oglądać ‘offline’ kiedy przyjdzie Ci na to ochota . 
 
4. MIESIĄC ZA DARMO
Jest to bardzo uczciwa propozycja. Możesz testować platformę przez miesiąc na milion sposobów, całkowicie za darmo. Jeżeli Ci się nie spodoba, możesz anulować członkostwo w każdej chwili, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
 
5. CENA
Koszt abonamentu dla jednej osoby nie jest zachęcający (głównie przez brak możliwości oglądania w HD), ale im Was więcej, tym lepiej. Koszty możecie dzielić między siebie, co zmniejsza miesięczną opłatę do 13 złotych, czyli mniej niż za ulgowy bilet do kina.
 
Do tego wszystkiego dochodzi brak reklam. Zrób popcorn i ciesz się kolejnym odcinkiem (nie całym sezonem!).
 
*To nie jest post sponsorowany. 

Powiązane posty

1 thought on “Czy warto inwestować w Netflix?”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *