Magda Sz.

Magda Sz.

Dzięki, że tu jesteś i czytasz ten wpis. Koniecznie podziel się swoimi myślami w komentarzu. Tworzę dla Ciebie!

Elektryczna szczoteczka do pielęgnacji twarzy.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W czwartek do Biedronki weszła nowa oferta, a w niej produkt, którego nie udało mi się kupić ostatnim razem, bo…. rozszedł się jak ciepłe bułeczki. Elektryczna szczoteczka do pielęgnacji twarzy to nie produkt, który jest niezbędny do życia, ale gadżet, który na pewno warto mieć w swojej łazience.

Dawno rozważałam zakup produktu do pielęgnacji twarzy, ale nie wiedziałam czy w moim przypadku zda egzamin. Dlatego zamiast wydawać górę pieniędzy na szczoteczkę do twarzy znanej marki, zdecydowałam się na tę, którą za 20 złotych proponuje Biedronka. Dostępna jest w dwóch kolorach: różowym i zielonym. Zestaw zawiera szczoteczkę, cztery nakładki, etui oraz dołączone baterie i instrukcję obsługi.

Cały zestaw prezentuje się bardzo schludnie. Szczoteczka jest niewielka, ale idealnie leży w dłoni. Producent daje nam możliwość wyboru dwóch prędkości. Każda z nakładek ma inną funkcję:

1. Nakładka ze szczoteczką– jak dla mnie włosie jest idealne, choć dla osób z wrażliwszą skórą może być odrobinę za twarde. Służy do mycia twarzy i spełnia się w tej roli bardzo dobrze. Spienia niewielką ilość żelu. Dobrze złuszcza martwy naskórek
2. Nakładka masująca– idealna do masażu twarzy, poprawia krążenie i wchłanialność kremów.
3. Nakładka lateksowa- do delikatnego masażu twarzy, służy poprawie absorpcji kremów. Bardzo przyjemna w dotyku.
4. Nakładka z gąbeczką– służy do nakładania makijażu [podkładu], ale w tej roli raczej się nie sprawdzi. To zwykła gąbeczka, więc wchłonie większość kosmetyku. Może znajdę dla niej inne zastosowanie.


Podsumowując: Szczoteczka sprawdza się bardzo dobrze, nie kosztuje wiele. Zasilana jest na zwykłe baterie- paluszki, więc problemów z ich wymianą nie będzie. Jedynie prędkość mogłaby być bardziej “zawrotna”, bo ta oferowana jako “max” nie zwala z nóg. Łatwo utrzymać ją w czystości. Etui jest solidne, nie powinno się otworzyć podczas podróży. 

Co sądzicie o takiej formie pielęgnacji twarzy? A może same korzystacie ze szczoteczek elektrycznych ( np. Clarisonic ) i możecie napisać coś na ich temat? Jestem ciekawa czy w tej kwestii cena naprawdę robi wielką różnicę 🙂

Powiązane posty

14 komentarze na temat “Elektryczna szczoteczka do pielęgnacji twarzy.”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *