Magda Sz.

Magda Sz.

Dzięki, że tu jesteś i czytasz ten wpis. Koniecznie podziel się swoimi myślami w komentarzu. Tworzę dla Ciebie!

Książki, Kraków i majówka

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Kto nie mógł się doczekać długiego weekendu, ręka w górę! (nieśmiało unosi obie ręce). Piękny krajobraz, wyższa niż w grudniu temperatura i tyle zieleni, że naprawdę nie można mieć w głowie innej myśli, jak: odpoczynek (jeszcze kawa, trochę więcej słońca i hamak, ale nie będę marudą!). 

 
 
Z wiosną zawsze przychodzą zmiany. W moim przypadku jest to wegetarianizm, o czym więcej napiszę już niedługo. Do tego tyle książek, że najchętniej czytałabym wszystkie równocześnie, ale tego nawet ja nie jestem w stanie ogarnąć. W ciągu weekendu towarzyszy mi nowa propozycja od Jasona Hunta, czyli “Social Media START”. Kto czytał choć jedną z jego książek ( a ma ich całe cztery),  ten wie, że to sama przyjemność. W dodatku pożyteczna, więc wybór jest chyba oczywisty. Zobaczymy, czego dowiem się tym razem. Jeżeli już jestem przy temacie książek, to zdradzę, że drugą w kolejce jest “Hejtoholik” autorstwa Michała Wawrzyniaka. Opinie na jej temat są skrajne. Jedni zachwalają, inni krytykują… Prowokujący tytuł robi swoje. Jedno jest pewne- takie tematy warto poruszać i prowadzić dyskusje na ich temat, bo nie da się ukryć- hejt jest gównem, którego jak nie ruszysz, to będzie śmierdzieć i zaburzać feng shui. 
 
Nie będę ukrywać, kłamać ani zaprzeczać! Częściej niż na blogu znajdziecie mnie na Instagramie (www.instagram.com/madikatu) oraz na Snapie (madikatu)!
 
Gdziekolwiek jesteście- w mieście, za granicą, na działce, na wsi, na plaży, w lesie, nad rzeką, na biwaku, przy ognisku czy przy grillu- udanego wypoczynku! 
 
 

Powiązane posty

12 komentarze na temat “Książki, Kraków i majówka”

  1. Też zamówiłam Jasonową książkę, ale niestety, weekend muszę przeżyć bez niej :< A już nie mogę się doczekać!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *