Magda Sz.

Magda Sz.

Dzięki, że tu jesteś i czytasz ten wpis. Koniecznie podziel się swoimi myślami w komentarzu. Tworzę dla Ciebie!

Tyłek DEYNN.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Nad ludzką głupotą jeszcze nie raz ktoś załamie ręce. Znacie Deynn? A może słyszeliście o szalonych wakacjach i poskromieniu jaszczurki przez jej narzeczonego Majewskiego? Albo widzieliście Snapa, gdzie zapłakana przeprasza go na oczach tysięcy widzów? Jak Wam mało, to teraz posłuchacie o jej tyłku.
 
źródło: DEYNN
Bo ten, nie wiedzieć czemu, budzi wielkie zainteresowanie na portalach plotkarskich i fejsbukowych stronach. Że na zdjęciach piękny, wyrzeźbiony, jędrny i duży, a w rzeczywistości zlewa się z plecami. Że na trening chodzi nawet dwa razy dziennie, udziela innym rad jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, a sama nie ma się czym pochwalić i oszukuje swoje nastoletnie fanki, przerabiając tyłek w Photoshopie.
 
Słyszeliście może o magii internetu? Widzieliście poradniki jak dobrze wyjść na zdjęciu? Interesujecie się reklamą i znacie chwyty marketingowe? Ludzie (głównie kobiety), codziennie dają się nabrać na magiczne słowa i obietnice producentów, wydając miliony na suplementy, które sprawią, że przez noc zmienią się w szczupłe laski. Płacą za kłamstwa i jakoś nie narzekają. Ale jak dziewczyna pokazuje konkretną przemianę (bo nie możecie zarzucić jej braku), to zakompleksione Grażyny wylewają na nią swoje frustracje, bo jej się udało, a one nadal grube. 
 
A jak mają być zdrowe, silne i wysportowane, kiedy zamiast poświęcić czas na ćwiczenia, siedzą wpatrzone w monitor i toczą zaciętą walkę na słowa? W dodatku w zupełnie głupiej sprawie, bo co dam im dyskusja o cudzych pośladkach? Ich własne od tego nie urosną. Jej tyłek, to jej problem. Tylko że w momencie, w którym rzesze niezadowolonych hejterek krytykują jej postawę i styl bycia, ona siedzi na siłowni i pracuje na siebie i swoje ciało. Niedługo pośladki będą takie, jakie się wszystkim marzą, tylko o czym wtedy będą mówić niezadowoleni ludzie?
 
Moment, w którym dotrze do Ciebie, że tylko Ty możesz zapracować na swój sukces, będzie momentem, w którym satysfakcja i duma staną się nieodłącznym elementem Twojej codzienności. Skup się na pracy, a efekty pojawią się szybciej niż myślisz. Nie patrz na innych. Nie porównuj się z nikim, prócz z samym sobą. Bo to Ty jesteś swoją największą konkurencją. Patrz w przyszłość,  ale pracuj tu i teraz. Zdziwisz się jak szybko zauważysz zmiany!

Powiązane posty

2 komentarze na temat “Tyłek DEYNN.”

  1. Akurat ta pani do najmądrzejszych nie należy, co nie zmienia faktu, że ciężko nad sobą pracuje. A to się akurat chwali. Jednak lepiej by nie kłamała i nie przerabiała tych zdjęć, bo oszukuje swoje fanki i tworzy nierzeczywisty obraz.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *